Значення імен

Богдана
Це ім’я вигадане довільно від чоловічого імені Богдан.
Богдана — слухняний, добрий, прихильнішими і ненав’язливий дитина. Ні батькам, ні вихователям вона не завдає клопоту. Такий же залишається вона і в шкільні роки, навколо неї завжди багато друзів і подружок.
«Зимові» — з суперечливим характером, ворохобні і наполегливими. Вони ближче до батька, ніж до матері, та й взагалі Богдана цілком схожа на батька. Народжені взимку — дуже активні особи, це тип «студентки-общественніци». Вони розуму: спочатку подумають, а потім зроблять.
«Літні» — м’якше, набагато добрішим, їх доброта нерідко доставляє їм багато неприємностей. Люблять тварин: різних собачок, кошечек, голубів. Вони працелюбні, добре шиють і в’яжуть. Заміж виходять вдало. Важко сходяться з новими людьми і так само нелегко розлучаються.
«Весняні» — раніми і чутливі, піддані респіраторним захворюванням. У них розвинене почуття прекрасного, вони вміють зі смаком одягатися. У будинку в цих жінок завжди охайним і затишно.
Богдани успішно працюють лікарями, інженерами, бухгалтерами, вихователями, кухарями, перукарям, швачки, серед них є актриси, художниці, музиканти.
Підходять для шлюбу : Богдан, Станіслав, Владислав, Григорій, Святослав, Анатолій, Йосип, Ярослав, Наум.

Олександр
Ім’я походить від грецьких слів, «алекс» — захисник і «андрос» — чоловік.
У дитячому віці Олександри нерідко хворіють, але якщо підлітками починають загартовуватися і займатися фізичними вправами, тоді з них зростають міцні і стійкі чоловіки. Олександри наполегливо добиваються своєї мети. Вони можуть стати на чолі колективу і уміло управляти їм, спираючись при цьому на найбільш здібних людей, довіряючи їм найскладніші справи. Мають репутацію справедливих людей. Одне з вразливих місць Саші — слабкість до вина. В стані сп’яніння втрачають над собою контроль, починають хвалитися і прагнути випередити партнерів по гулянню. Але деякі серйозні події в житті рідних і близьких можуть назавжди відвернути Сашу від захоплення спиртним. У спілкуванні з жінками Олександр прагне не забувати жодної дрібниці — допомогти одягнути пальто, подарувати букет квітів, особливо ретельно поголитися перед побаченням, наговорити якомога більше компліментів — все це стає у нього звичкою. Але найщиріші компліменти не варто приймати дуже серйозно, такий прояв відчуттів чекає і інших жінок.
Народжені літом Олександри особливо сильно люблять дітей, як своїх, так і чужих. Народжені в інший час роки у відносинах з дітьми більш стримані.
Складною натурою є Олександри з по батькові Миколайович, Владиславович, Дмитрович, Олегович, Борисович, Семенович.
Підходять для браку: Ганна, Валентина, Варвара, Вера, вероніка, Дарина, Єлизавета, Зоя, Інна, Любов, Людмила, Марія, Надія, Наталія, Оксана, Поліна, Тамара.
Менш підходять: Катерина, Олена, Зінаїда, Лідія, Світлана.
Іменини: 8 березня, 28 березня, 29 квітня, 30 квітня, 3 травня, 26 травня, 2 червня, 22 червня, 23 червня, 25 серпня, 12 вересня, 4 листопада, 6 грудня, 25 грудня.
Назар
Назарій — в перекладі з давньоєврейського: присвячений Богу. Російська форма цього імені: Назар. Одного з ним походження назва міста Назарет.
Цим м’яко лунають ім’ям частіше називають хлопчиків на Україні, ніж в Росії.
У родині вони народжуються звичайно другими або останніми. Вони спокійні, виконавчої, добре встигають у школі. У дитинстві хворіють фарінгітом. Схожі як на матір, так і на тата. Вони багато читають і здатні орієнтуватися в незнайомій обстановці. З дівчатами нерішуча; одружившись, стають прекрасними чоловіками й батьками.
«Зимові» — дуже ревнивий і ворохобні завдяки останньому якості досягають наміченої мети, хоча життя їх не усипане квітами. Беруть все близько до серця. «Літні» — теж ревнивий, віддані сім’ї, вони, що називається, міцні хазяї, роблять все грунтовно, обов’язкові. У них багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації. Якщо є своя машина, із задоволенням водять її, але ремонтувати не люблять. «Осінні» — дуже конкретні і розважливий, нічого не зроблять, всебічно НЕ обдумавши. Часто це майстри — «золоті руки».
Ім’я Назар, або Назарій, походить від давньоєврейського і означає «він присвятив себе Богу». Святим заступником імені є мученик Назарій. Святий Назарій був свідком віри Христової і здійснив подвиг в ім’я Господа Бога Ісуса Христа. Він просветлілся своїми думками і навчав віруючих, наставляючи їх вірити й шанувати єдиного Бога і Пречисту Діву Марію. Він перемагав силою своєї віри полчіша демонів, вздоровлюючи хворих, з свого серця Виливай благодать, дану йому Богом. Мученик Назарій був проти ідолопоклонства, за що зазнав від язичників страшні борошна й відійшов до Бога. Християни підняли тіло мученика й поховали, його з почестями.

Підходять для шлюбу : Віра, Неллі, Белла, Алла, Ілона.
Менш підходять : Катерина, Анжела, Лія, Інна, Стелла, Тетяна.
Вітаємо Назара з днем ангела. Нехай навколо нього в цей день сяють посмішки, чується радісний сміх і веселиться чесної люд. Бажаємо Назар домогтися здійснення всіх його бажань. Нехай збудуться всі його мрії. Бажаємо йому завжди йти до мети, домагатися успіхів і ніколи не знати гіркоти поразки. Ми віримо, що іменинник зустріне прекрасну любов, яка стане сяяти яскравіше сонця. Нехай ця любов буде дорожче всіх коштовностей світу. Бажаємо Назар мати прекрасну сім’ю, який любить дружину і слухняних дітей. Нехай його робота приносить йому радість і задоволення. Бажаємо іменинникові завжди бути добрим і чуйним чоловіком.
Іменини :
27 жовтня.

Христина
Христина (християнка — др.-грец.)
Рухлива, кмітливість, Життєлюбні дівчинка, володіє прекрасною пам’яттю. Вона справляє враження застенчивая, навіть боязко, але насправді Христина просто спостерігає, слухає і все запам’ятовує. Вона не занадто мобільна, їй необхідний час, щоб прийняти рішення. У компанії поводиться розкутості і швидко сходиться з незнайомими людьми.
Це ім’я вдало для Дев, близнюків, Козерога. Не підійде воно тельцям, рибам, Овнам, левів і Стрільцям.
Іменини :
19 лютого;
26 березня;
31 травня;
24 липня;
6 серпня;
5 грудня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*